calcActive())">
Mestský zelený ruksak Fjallraven Kanken Mint green
- extrémne odolný a ľahký materiál Vinylon F
- priehradka na poznámkové bloky alebo tabliet
- polstrovaný sedák
- predné vrecko na zips
- dve bočné priehradky
- madlá pre nosenie v ruke a nastaviteľné popruhy
- rozmery: 38 x 27 x 13 cm
- objem: 16 l
Vypredané
- SKU
- F23510-600
- Farba
- Zelená
99,90 €
Popis / Mestský zelený ruksak Fjallraven Kanken Mint green
Batoh Kånken bol vytvorený už v roku 1978, aby pomohol predchádzať problémom s chrbtami u švédskych školákov. Rýchlo sa stal bežnou výbavou v predškolských ročníkoch a školách v prírode po celej krajine. Dodnes, o 35 rokov neskôr, Kånken vyrovnal milióny chrbtov po celom svete a stal sa jedným z najobľúbenejších produktov spoločnosti Fjällräven.
Tento klasický batoh je rovnako vhodný na cesty do a zo školy, ako aj na turistiku a cestovanie. Materiálom je pevná a ľahká textília Vinylon F, ktorá dokáže odolávať špine a vlhkosti. Priestranná hlavná priehradka má veľký otvor so zipsom, ktorý uľahčuje balenie a vybaľovanie. Má dve ploché bočné vrecká a vpredu vrecko na zips ideálne na všetky tie drobnosti, ktoré chcete mať stále poruke.
Výstuž na sedenie z PE peny, ktorá je súčasťou batohu, sa nachádza vo vnútornom zadnom vrecku, kde zabraňuje obsahu batohu, aby vás tlačil do chrbta, a je vždy na dosah, keď si potrebujete oddýchnuť a sadnúť, bez ohľadu na to, kde sa ste. Systém na nosenie je jednoduchý, ale praktický, a skladá sa z držadiel navrchu a nastaviteľných ramenných popruhov.
Viac informácií
| EAN | 7323450598051 |
|---|---|
| Značka | Fjällräven |
| Veľkosť | One Size |
| Objem v l | 16 |
| Hmotnosť | 350g |
| Rozmery | 38 x 27 x 13 cm |
| Puzdro na notebook | 13" |
| Záruka | 2 roky |