calcActive())">
Dámsky červený ruksak Anello Large Kuchigane DOR
- japonská kvalita
- krásny dizajn
- púzdro na laptop 15"
- hlavná priehradka na zips s organizérom
- predné vrecko na zips
- rozmery 45 x 32 x 18cm
- objem 22l
Vypredané
- SKU
- ATB2521R-DOR
- Farba
- Červená
84,00 €
Popis / Dámsky červený ruksak Anello Large Kuchigane DOR
ANELLO "KUCHIGANE" mestský ruksak. Japonská kvalita a zmysel pre detaily. Tento ruksak Vás určite nesklame svojim jedinečným dizajnom a funkčnosťou. Hlavná priehradka na zips s púzdrom na laptop 15" a vnútornými vreckami. Vonkajšie predné vrecko na zips. Bočný zips pre rýchlejší prístup k veciam v ruksaku. Má 22 litrov a rozmery 45 x 32 x 18cm , hmotnosť 800g. Materiál: 100% Polyester
Viac informácií
| EAN | 4580052894292 |
|---|---|
| Značka | Anello |
| Veľkosť | One Size |
| Objem v l | 22 |
| Hmotnosť | 800g |
| Rozmery | 45 x 32 x 18cm |
| Puzdro na notebook | 15" |
| Záruka | 2 roky |