calcActive())">
Červený ruksak Jansport Flex Pack Red tape
- vysoko odolný materiál
- kvalitné zipsy
- jedno hlavné oddelenie na zips
- púzdro na knihy alebo laptop 15"
- jedno malé predné vrecko na zips
- bočná sieťka na fľašu
- vystužený chrbtový panel
- polstrované ramenné popruhy
- rozmery: 42 x 32 x 14 cm
- záruka 30 rokov
Vypredané
- SKU
- EK0A5BBXN581
- Farba
- Červená
45,00 €
Popis / Červený ruksak Jansport Flex Pack Red tape
Ruksak Flex pack od značky Jansport sa hodí na kažodenné použitie a akúkoľvek aktivitu. Má dostatočne priestrannú hlavnú priehradku v ktorej sa navyše nachádza púzdro na knihy alebo 15" laptop, jednu malú prednú priehradku na drobnosti a navyše aj sieťku na fľašu. Ramenné popruhy sú polstrované a chrbtový panel vystužený. Navyše je tento ruksak vyrobený z vysokokvalitného materiálu, takže Vám naozaj vydrží.
Viac informácií
| EAN | 196011457992 |
|---|---|
| Značka | JanSport |
| Veľkosť | One Size |
| Objem v l | 26 |
| Hmotnosť | 300g |
| Rozmery | 42 x 32 x 14 cm |
| Puzdro na notebook | 15" |
| Záruka | 30 rokov |