calcActive())">
Šedý mestský ruksak Eastpak Back to Work Black Denim
- jedna hlavná priehradka s organizérom
- púzdro na laptop 15″
- zjednodušený prístup k laptopu z boku
- vnútorné sieťované vrecko na zips
- predné vrecko na zips
- rozmery: 43 x 29,5 x 25cm
- objem: 27l
- záruka 30 rokov
Vypredané
- SKU
- EK00093677H1
- Farba
- Šedá
75,00 €
Popis / Šedý mestský ruksak Eastpak Back to Work Black Denim
Skvelý ruksak do práce ale aj len tak do mesta. Má jednu hlavnú priehradku s oganizérom a priehradkou na 15″ laptop. Zjednodušený prístup k laptopu je aj cez zips na hornej strane batohu. Vnútorné malé sieťované vrecko na zips. Predné vrecko na zips. Rozmery: 43 x 29,5 x 25cm, Objem: 27l Záruka 30 rokov
Viac informácií
| EAN | 5415187812219 |
|---|---|
| Značka | EASTPAK |
| Veľkosť | One Size |
| Objem v l | 27 |
| Hmotnosť | 570g |
| Rozmery | 43 x 29,5 x 25cm |
| Puzdro na notebook | 15" |
| Záruka | 30 rokov |