Product was successfully added to your shopping cart.

Pánska Lyžiarska GORE-TEX bunda | Gtx Shred Freak Jacket O'Neill

Skladom
Dodanie do 7 dní

SKU: 1P0010-6018

Bežná cena: 299,99 €

Akciová cena 254,99 €

* Povinné pole

Bežná cena: 299,99 €

Akciová cena 254,99 €

Detaily

Technicky dokonalá pánska GORE-TEX® lyžiarska bunda vyrobená zo 100% recyklovaného materiálu. Pri tomto kúsku je úplnou samozrejmosťou že je vodeodolná a vetruodolná. Čo ale nesmie chýbať sú špeciálne detaili. Podšivka magma aby vzniknuté teplo neunikalo ale vrátilo sa a bolo smerevané naspäť k vám. Reflektor RECCO®. Odvetrávacie otvory, pre fyzicky náročnejšie aktivity, podlepené kritické švy, fixná kapucňa a snežný pás. Samozrejme všetko zabalené v štýlových farbách ktoré sa dobre kombinujú s lyžiarskymi nohavicami.

  • Reflektory RECCO® nezabraňujú lavínam a negarantujú záchranu a prežitie zasypanej osoby. RECCO® zvyšuje vaše šance na rýchle nájdenie v prípade lavíny. Reflektor je navrhnutý tak, aby odrážal vysokofrekvenčný signál detektorov používaných pri záchranných vyhľadávaniach.
  • Aby bol odev nepremokavý, potrebujete viac ako nepremokavé textílie - potrebujete tiež podlepené švy. Z jednoduchého švu sa stane podlepený šev, akonáhle bude vodotesná páska starostlivo a pevne umiestnená na zošitom šve. Kriticky podlepené švy znamenajú, že sú podlepené iba švy v kritických, exponovaných oblastiach.
  • Ochranná chlopňa z látky, ktorá je v prednej časti bundy na zipse, umiestnená tak aby sa zabránilo vniknutiu studeného vetra do vašej bundy. Zakrýva zips, aby vlhkosť a studený vzduch neprenikli dnu. 

Ďalšie informácie

EAN 8720388005603
Značka O'Neill
Materiál Zloženie:100% Polyester (recyklovaný)