calcActive())">
Herschel Supply Little America Mid-Volume - menšia verzia najobľúbenejšieho retro ruksaku, ktorý sa inšpiroval starú dobrú turistickú klasikou.
- Polstrovaná fleecová priehradka na 13 "notebook
- Menšie vrecko na iPod s vývodom pre slúchadlá
- Predné vrecko s prackou na kľúče
- Praktická sťahovacia šnúrka a klopa na magnetky (pracky sú fikan len ako)
- Polstrované popruhy a zadná časť
- Nášivka s logom vpredu
- Materiál: 100% polyester a gumové remienky
- Rozmery: 41 x 27 x 18 cm
- Objem: 17 l
- Hmotnosť: 850 g
Vypredané
- SKU
- 10020-00006-OS
- Farba
- Šedá
99,99 €
Popis / Mestský šedý ruksak Herschel Little America Mid-Volume Grey
Značka Herschel Supply vznikla roku 2009 vďaka bratom Jamiemu a Lyndon Cormackovým. Pre názov brandu si vybrali meno mesta, v ktorom vyrástli tri generácie ich rodiny - Herschel. U Herschel Supply platí, že história je súčasnosťou. Výrobky Herschel Supply nájdu svojich priaznivcov medzi tými, ktorí hľadajú funkčnosť a zároveň očakávajú od výrobku osobitosť. Cieľom bratov Cormackových je vytvárať pre svojich zákazníkov produkty, ktoré budú nadčasové a vytvorené s citom pre detaily, na ktorých záleží. V našej selekcii nájdete všetko, čo bude slúžiť dobre a dlho účelu, k akému potrebujete. Či hľadáte ruksak do školy, tašku do práce alebo na cesty, Herschel Supply je tým pravým labelom pre vás.
Viac informácií
| EAN | 828432022069 |
|---|---|
| Značka | HERSCHEL |
| Veľkosť | One Size |
| Šírka v cm | 27cm |
| Výška v cm | 41cm |
| Hĺbka v cm | 18cm |
| Objem v l | 17 |
| Hmotnosť | 850g |
| Model | Little America Mid |
| Puzdro na notebook | 13" |
| Záruka | 2 roky |