calcActive())">
Herschel Supply Little America Mid-Volume - menšia verzia najobľúbenejšieho retro batohu, ktorý sa inšpiroval starou dobrou turistickou klasikou.
- Polstrovaná fleecová priehradka na 13" notebook
- Menšia kapsička na iPod s vývodom pre sluchátka
- Predná kapsa s prackou na kľúče
- Praktická sťahovacia šnúrka a klopa na magnetky (pracky sú tam len ako doplnok)
- Polstrované popruhy a zadná časť
- Nášivka s logom vpredu
- Materiál: 100% polyester a remienky z umelej kože
- Rozmery: 41 x 27 x 18 cm
- Objem: 17 l
- Hmotnosť: 850 g
Vypredané
- SKU
- 10020-00001
- Farba
- Čierna
104,99 €
Popis / HERSCHEL Little America Mid-Volume Black/Tan Synthetic Leather
Herschel Supply Little America Mid-Volume - menšia verzia najobľúbenejšieho retro batohu, ktorý sa inšpiroval starou dobrou turistickou klasikou.
- Polstrovaná fleecová priehradka na 13" notebook
- Menšia kapsička na iPod s vývodom pre sluchátka
- Predná kapsa s prackou na kľúče
- Praktická sťahovacia šnúrka a klopa na magnetky (pracky sú tam len ako doplnok)
- Polstrované popruhy a zadná časť
- Nášivka s logom vpredu
- Materiál: 100% polyester a remienky z umelej kože
- Rozmery: 41 x 27 x 18 cm
- Objem: 17 l
- Hmotnosť: 850 g
Viac informácií
| EAN | 828432006298 |
|---|---|
| Značka | HERSCHEL |
| Veľkosť | One Size |
| Objem v l | 17 |
| Hmotnosť | 850g |
| Rozmery | 41 x 27 x 18 cm |
| Puzdro na notebook | 13" |
| Záruka | 2 roky |