calcActive())">
Herschel Supply Little America - najobľúbenejší retro batoh, ktorý sa inšpiroval starou dobrou turistickou klasikou.
- Polstrovaná fleecová priehradka na 15" notebook
- Menšia kapsička na iPod s vývodom pre sluchátka
- Predná kapsa s prackou na kľúče
- Praktická sťahovacia šnúrka a klopa na magnetky (pracky sú tam len ako doplnok)
- Polstrované popruhy a zadná časť
- Nášivka s logom vpredu
- Materiál: 100% polyester a remienky z umelej kože
- Rozmery: 50 x 29 x 18 cm
- Objem: 25 l
- Hmotnosť: 1000 g
Vypredané
- SKU
- 10014-00006
- Farba
- Šedá
109,99 €
Popis / HERSCHEL LIL AMER 600D POLY GREY
Herschel Supply Little America - najobľúbenejší retro batoh, ktorý sa inšpiroval starou dobrou turistickou klasikou.
- Polstrovaná fleecová priehradka na 15" notebook
- Menšia kapsička na iPod s vývodom pre sluchátka
- Predná kapsa s prackou na kľúče
- Praktická sťahovacia šnúrka a klopa na magnetky (pracky sú tam len ako doplnok)
- Polstrované popruhy a zadná časť
- Nášivka s logom vpredu
- Materiál: 100% polyester a remienky z umelej kože
- Rozmery: 50 x 29 x 18 cm
- Objem: 25 l
- Hmotnosť: 1000 g
Viac informácií
| EAN | 828432010448 |
|---|---|
| Značka | HERSCHEL |
| Veľkosť | One Size |
| Objem v l | 25 |
| Hmotnosť | 1000g |
| Rozmery | 50 x 29 x 18 cm |
| Puzdro na notebook | 15" |
| Záruka | 2 roky |