calcActive())">
Čierny ruksak Jansport SuperBreak Plus Black
- vysoko odolný materiál
- kvalitné zipsy
- jedna veľká priestranná priehradka s púzdrom na knihy alebo laptop 15"
- jedna malá predná priehradka na zips s organizérom
- vystužený chrbtový panel
- pohodlné a polstrované ramenné popruhy
- bočná sieťka na flašu
- rozmery: 42 x 32 x 14 cm
- objem: 26l
- záruka 30 rokov
Vypredané
- SKU
- EK0A5BAON551
- Farba
- Čierna
46,00 €
Popis / Čierny ruksak Jansport SuperBreak Plus Black
Praktický a kvalitný ruksak od značky Jansport vhodný na každodenné nosenie do školy či na šport. Má jedno hlavné oddelenie na zips s púzdrom na knihy alebo 15" laptop, jedno malé predné vrecko na drobnosti s organizérom a bočné sieťované vrecko na fľašu. Chrbtový panel je spevnený a pohodlné ramenné popruhy si môžete nastaviť podľa Vašich potrieb. Rozmery: 42 x 32 x 14 cm cm, Objem: 26l, Záruka 30 rokov
Viac informácií
| EAN | 192827937703 |
|---|---|
| Značka | JanSport |
| Veľkosť | One Size |
| Objem v l | 26 |
| Hmotnosť | 400g |
| Rozmery | 42 x 32 x 14 cm |
| Puzdro na notebook | 15" |
| Záruka | 30 rokov |